KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11536561
nr 1153 6561
Carl Deelsbo (1892-1990), Sverige. Gårdshus, signerad 1918-19, duk, 45x50 cm. Proveniens familjen Deelsbo
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:01:10
100 kr
150 kr